Включи се в игрите на Rexona

Спечели ваучер на стойност 100лв. за Sport Depot, топка Al Rihla от Световното първенство или Rexona дезодорант от играта на Rexona на място в магазините

Броени дни остават до старта на най-големия футболен форум на планетата. Бъди защитен от изпотяване с Rexona Max Pro по време на напрегнатите ситуаци

Тази игра приключи

Спечели готини награди от играта на Rexona.

GIVEAWAY За всички любители на серията Rexona Maximum Protection имаме изненада. Харесай страницата ни, открий липсващите букви и напиши в коментар

Спечели 3 термоса и 3 спортни сака Nike в играта на Rexona и Vanessa Seemore в инстаграм

GIVEAWAY @rexona_bulgaria ме мотивира да не спирам да се движа по своя начин #moveyourwaybg , а за да домотивираме и вас, в днешна

Спечели 6 страхотни термоса и 6 спортни сака Nike от играта на Rexona във фейсбук

Време е за #MoveYourWayBG GIVEAWAY! Довърши изречението, като споделиш любимият си летен спорт в коментар. На 30.07 ще зарадваме 12-ма от ва

Сподели снимка или видео от твое пътуване в инстаграм и можеш да спечелиш нспортен сак Nike или 3 термоса от SportDepot & Rexona

Слънчевата @magidjanavarova прие нашето #MoveYourWayBG предизвикателство, като сподели моменти от пътуването си в Швейцария. Включ

Познай шампиона на EURO 2020 и можеш да спечелиш термос или сак Nike от играта на Rexona & Sport Depot

Посочи в коментар шампиона на Европейско първенство по футбол 2020. На финала (11.07) ще изтеглим 3-ма късметлии, които ще зарадваме със страхотни тер

Спечели 3 термоса и 3 спортни сака Nike в играта на Rexona Bulgaria и Remi Toin

⛔️GIVEAWAY⛔️ Rexona ✅ме мотивира да се движа по своя начин #MoveYourWayBg А за да мотивира и вас, раздаваме 3 термоса и 3 спортни сака Nike о

Участйва в новата игра на Rexona & Bojana и можеш да спечелиш 1 от 3 спортни сака Nike и един от 3 термоса от SportDepot

Всеки от нас има запазена марка на движение, моята мисля ви е добре позната. @rexona_bulgaria се включва с нова порция подаръци за вас и ваш